Erzurum uydu servisi

Uydu Servisleri
Uydu Servisleri

Erzurum uydu servisleri içerisinde en iyi hizmeti verdiğini ve en kaliteli işçiliği sunduğunu iddia eden bir firmayız. Bizler Erzurum halkının talebine göre hizmet anlayışını benimsemiş bir çalışma ekibiyiz. Bu ekibin çalışma ortamında ki amaçları ise önce müşteriyi sonra kendisini düşünmeyi gerektirmektedir.

Erzurum uydu ayarları ve tamiri

Erzurum uydu servisi olarak hizmetimizin ilk amacı azami düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Arkamızda memnun müşteri bırakmamız demek geleceğimizin teminatı demektir. Çalıştığımız süre içerisinde ki bu süre yaklaşık 4 yılı kapsamaktadır, hiç bir müşterimizden olumsuz bir geri bildirim almamış olmanın verdiği gururu yaşamaktayız. Bizler verdiğimiz hizmeti ise tamamen garantili olarak vermekteyiz bu anlamda geri dönüşlere verdiğimiz tepkiler de bizi diğer uydu servislerinden bir adım öne taşımaktadır.

Uydu alıcısı veya televizyonunuzun dahili uydusunda yaşanabilecek bir çok sorun vardır. Bu sorunlardan herhangi birini yaşarsanız televizyonunuzda sinyal yok hatasına yol açabilir, bizde tam bu noktada size yardımcı olmak için varız. Bize bir telefon ile ulaşmanız halinde televizyon, uydu alıcısı yada çanak anteninizde yaşadığınız sorunu uydu ayarlarınızı yapmak sureti ile gidermekteyiz. Sizlerin yapması gereken şey ise hemen yukarıda ki numaramız üzerinden irtibata geçmeniz ve usta talep etmenizdir.

Erzurum çanak anten kurulumu

Çanak anteninizde yaşayacağınız herhangi bir sorun için bizi aradığınızda aynı gün içinde adresinize profesyonel ekip yönlendirilir. Ekip arkadaşlarımız adresinize gelip arıza tespiti sonrasında uygun çözümü sunacaklar. Çanak anten kurulumu talebiniz var ise bu noktada da sizin için en uygun çanak antenin kurulumu sağlanır veya mevcut çanak anteniniz için ayarlamalar yapılarak sorununuz giderilir. Amacınız televizyon izlemek ise tercihiniz biz olalım.

Erzurum merkezi sistem uydu ayar ve tamiri

Uydu servisi hizmetimiz çerçevesinde, merkezi sistem uydu ayar ve tamir işlemi de tarafımızdan yapılmaktadır. Apartman ve iş yerleri içinde sıfırdan merkezi sistem kurulumu yapılmaktadır. Kurulum fiyatları ise cebinizi yakmayacak düzeydedir, lütfen fiyat talebi için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Çanak anten malzemeleri temini

Çanak anteniniz için anten kablosu, LNB, çanak ve diğer herhangi bir eksik malzemeniz olması durumunda, bu eksiğinde giderilmesi tarafımızdan yapılmaktadır. Garantili hizmetlerimiz kapsamında sizlere her zaman en iyi hizmeti vermekten gurur duyacağız. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Erzurum uydu servisi

Evde Uydu Ayarı Nasıl Yapılır?

Eğer evinizde kendi imkanlarınız ile bu sorunlarınızı çözebileceğinize inanıyorsanız bize de işinizi kolaylaştırmak düşer. Aşağıda ki video anlatımı takip ederek evinizde uydu ayarlama işlemini daha kolay yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Televizyon Tamiri Yapıyor musunuz?

Her marka televizyon arızası tarafımızca yapılmaktadır. Arızaların yanı sıra ekran değişimi parça temini işlemleri de itina ile yapılmaktadır.

Çanak Anten Kurulum Fiyatları Ne Kadar?

Sıfırdan anten kurulumu işçilik malzeme dahil 170 tl sadece ayar işlemleri ise 60 tl servis ücreti dahilinde yapılmaktadır.

Kurulum İşlemleri Garantili mi?

Yaptığımız her türlü çalışma garanti kapsamındadır, çalışmalarımızla alakalı doğabilecek her türlü sorunda ikinci onarım işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 

Çanak anten kurulumu

Aşkale Çat Hınıs Horasan
Aziziye İspir Karaçoban Karayazı
Köprüköy Narman Oltu Olur
Pasinler Pazaryolu Şenkaya Tekman
Tortum Uzundere Palandöken Yakutiye

 

 

 

 

https://erzurumuydu.com/

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir